Ładuję...

Grawer - tekst

KOD: grawer


Cena: 2.00 PLN

W magazynie

Profesjonalne komputerowe grawerowanie dowolnie wybranego tekstu na naszych wyrobach. Dostępne są również podstawowe znaki.

 

Cena dotyczy jednej literki/liczby/znaku.

W ilości proszę podać całkowitą liczbę liter/liczb/znaków w tekście, który ma zostać wygrawerowany, a w polu Tekst - tekst/datę oraz rodzaj wybranej czcionki (ze zdjęcia nr 1), np.

ANIA 

4 litery x 2 zł = 8 zł

 

Kochanej Mamie, Ania

26.05.2013 

28 znaków x 2 zł = 56 zł

 

 

Proszę nie zapomnieć o wyborze wzoru czcionki (rubryka: "Czcionka nr", wzory na zdjęciu)!

Uwaga! Kropka również liczona jest jako jeden znak. 

 

!!!

Proszę o dokładne sprawdzenie tekstu przed złożeniem zamówienia, ponieważ wygrawerowany zostanie dokładnie taki tekst, jaki otrzymamy.

Nie edytujemy tekstów, nie poprawiamy ewentualnych błędów!

Wielkości liter w tekście mają znaczenie, czyli np. tekst podany drukowanymi literami będzie wykonany wielkimi literami.

Wyjątkiem jest czcionka numer 10, w której wszystkie litery są drukowane i różnią się tylko wielkością.


Grawer zlecamy firmie zewnętrznej. Osoba wykonująca grawer umieszcza go na wyrobie tak, aby

był on jak najbardziej czytelny, np. na puzzlu grawer jest nanoszony w poziomie od krawatki.

W związku z powyższym, aby grawer był wykonany tak jak się oczekuje, proszę o wysłanie

wizualizacji na maila.


 

 

CZAS REALIZACJIW związku z koniecznością wykonania graweru czas realizacji zamówienia nieco się wydłuża. Zlecenie wykonania graweru do godziny 10-tej w dniu roboczym, powoduje realizację i wysyłkę tego samego dnia (w szczególnych przypadkach informujemy Klienta o konieczności wydłużenia czasu). Natomiast wszystkie zamówienia złożone po godzinie 10-tej są realizowane i wysyłane w kolejnym dniu roboczym. Niektóre zamówienia po godzinie 10-tej jesteśmy w stanie przyspieszyć i wówczas informujemy o tym Klienta. Wszystkie zamówienia są realizowane jak najszybciej to możliwe!

 

PŁATNOŚĆ: Wszystkie zamówienia wyrobów grawerowanych wysyłane są po wcześniejszej zapłacie. Nie wysyłamy za pobraniem! Do realizacji zamówienia przystępujemy dopiero po otrzymaniu przelewu.